Nazirlərin dekabr üçün QƏBUL GÜNLƏRİ açıqlandı

Nazirlərin dekabr üçün QƏBUL GÜNLƏRİ açıqlandı

Mərkəzi icra hakimiyyəti orqanlarının, digər qurumların rəhbərlərinin və onların müavinlərinin 2019-cu ilin dekabr ayında şəhər və rayonlarda vətəndaşların qəbulu cədvəli açıqlanıb.


Modern.az qəbul cədvəlini təqdim edir.

Qəbula gələn vətəndaşların qaldırdıqları məsələlər təşkilatların səlahiyyətlərinə aid olmalıdır.

 

Mərkəzi icra hakimiyyəti

orqanları, digər qurumlar

Qəbul

günü

Qəbulun keçirildiyi

və əhatə etdiyi

şəhər, rayonlar

Vüqar Əhmədov

"Azərişıq” ASC-nin sədrinin vəzifəsini icra edən

03

Salyan, Neftçala

Ramil Yusifov

"Azərişıq” ASC-nin sədrinin müavini

03

Şirvan, Hacıqabul

Hicran Hüseynova

Ailə, Qadın və Uşaq Problemləri üzrə Dövlət Komitəsinin sədri

05

Abşeron, Sumqayıt, Zəngilan, Qubadlı, Şuşa

Aynur Sofiyeva

Ailə, Qadın və Uşaq Problemləri üzrə Dövlət Komitəsi sədrinin müavini

05

İmişli, Saatlı, Sabirabad

Ruslan Əliyev

ARDNŞ-nin "Azəriqaz” İB-nin baş direktoru

05

Tərtər, Bərdə

Ramil İsgəndərov

ARDNŞ-nin "Azəriqaz” İB-nin baş direktorunun müavini

05

Füzuli

Ceyhun Şıxəliyev

ARDNŞ-nin "Azəriqaz” İB-nin baş direktorunun müavini

05

Ağdam

Oqtay Şirəliyev

Səhiyyə naziri

06

Neftçala

Elsevər Ağayev

Səhiyyə nazirinin müavini

06

Hacıqabul, Şirvan 

Rahim Əliyev

Səhiyyə nazirinin müavini

06

Salyan

Şahin Yusifov

Ali Məhkəmənin Cinayət kollegiyasının sədri

06

Yardımlı

Namiq Əsgərov

Baş prokurorun müavini

06

Qobustan, Şamaxı

Məhərrəm Əliyev

Ədliyyə nazirinin müavini

06

Şirvan

Toğrul Musayev

Ədliyyə nazirinin müavini

06

Qəbələ

Məleykə Abbaszadə

Dövlət İmtahan Mərkəzinin Direktorlar Şurasının sədri

06

Abşeron, Sumqayıt, Xızı, Siyəzən, Qubadlı, Zəngilan, Şuşa

Bəhram Xəlilov

Dövlət İmtahan Mərkəzinin Direktorlar Şurası sədrinin müavini

06

Zərdab, İmişli, Fuzuli, Beyləqan

Əvəz Qocayev

Azərbaycan Avtomobil Yolları Dövlət Agentliyinin İdarə Heyəti sədrinin müavini

06

Mingəçevir

Əhməd Əhmədzadə

Azərbaycan Meliorasiya və Su Təsərrüfatı ASC-nin sədri

11

Abşeron, Qobustan

Qorxmaz Hüseynov

"Azərsu” ASC-nin sədri

11

Şirvan, Hacıqabul

Sahir Məmmədxanov

Vergilər nazirinin birinci müavini

11

Tovuz, Şəmkir, Gədəbəy, Qazax, Ağstafa

Rüstəm Şahbazov

Əmlak Məsələləri Dövlət Komitəsi sədrinin müavini

11

Quba

Zakir Qaralov

Baş prokuror

13

Sumqayıt, Qubadlı

Hikmət Mirzəyev

Ali Məhkəmənin İnzibati-İqtisadi kollegiyasının sədri

13

Hacıqabul

Sahil Babayev

Əmək və əhalinin sosial müdafiəsi naziri

13

Abşeron

Anar Kərimov

Əmək və əhalinin sosial müdafiəsi nazirinin müavini

13

Xızı

Mətin Kərimli

Əmək və əhalinin sosial müdafiəsi nazirinin müavini

13

Sumqayıt

Azad Rəhimov

Gənclər və idman naziri

13

Biləsuvar

İntiqam Babayev

Gənclər və idman nazirinin müavini

13

İmişli

İsmayıl İsmayılov

Gənclər və idman nazirinin müavini

13

Ağcabədi, Beyləqan

Firudin Qurbanov

Təhsil nazirinin müavini

13

Abşeron, Zəngilan, Şuşa

Sahib Ələkbərov

Vergilər nazirinin müavini

13

Astara, Lənkəran, Lerik, Masallı, Yardımlı, Cəlilabad, Bİləsuvar

Zakir Quliyev

Azərbaycan Meliorasiya və Su Təsərrüfatı ASC-nin sədrinin müavini

13

Şamaxı

Rafiq Aslanov

Azərbaycan Meliorasiya və Su Təsərrüfatı ASC-nin sədrinin müavini

13

Ağsu

Teyyub Cabbarov

"Azərsu” ASC-nin sədrinin birinci müavini

13

Sabirabad, Saatlı

Etibar Məmmədov

"Azərsu” ASC-nin sədrinin müavini

13

Salyan, Neftçala

Kərəm Həsənov

Əmlak Məsələləri Dövlət Komitəsinin sədri

14

Xaçmaz

Rafiq Cəlilov

Əmlak Məsələləri Dövlət Komitəsi sədrinin müavini

14

Qusar

Əbülfəs Qarayev

Mədəniyyət naziri

17

Saatlı, Sabirabad

Vaqif Əliyev

Mədəniyyət nazirinin birinci müavini

17

Şirvan

Rafiq Bayramov

Mədəniyyət nazirinin müavini

17

Hacıqabul

Mübariz Qurbanlı

Dini Qurumlarla İş üzrə Dövlət Komitəsinin sədri

17

Ağdaş, Yevlax

Siyavuş Heydərov

Dini Qurumlarla İş üzrə Dövlət Komitəsi sədrinin müavini

17

Mİngəçevir

Gündüz İsmayılov

Dini Qurumlarla İş üzrə Dövlət Komitəsi sədrinin müavini

17

Bərdə

Mətin Eynullayev

Vergilər nazirinin müavini

18

Saatlı, Şirvan,Hacıqabul, Salyan, Neftçala, Sabirabad

Ramiz Rzayev

Ali Məhkəmənin sədri

20

Göyçay

Fikrət Məmmədov

Ədliyyə naziri

20

Naftalan, Goranboy, Tərtər

Muxtar Babayev

Ekologiya və təbii sərvətlər naziri

20

Şirvan, Hacıqabul

Firdovsi Əliyev

Ekologiya və təbii sərvətlər nazirinin müavini

20

Saatlı

Rauf Hacıyev

Ekologiya və təbii sərvətlər nazirinin müavini

20

Sabirabad

Pərviz Şahbazov

Energetika naziri

20

Kürdəmir, Ucar

Samir Vəliyev

Energetika nazirinin müavini

20

Göyçay, Ağdaş

Elnur Soltanov

Energetika nazirinin müavini

20

Zərdab

Kəmaləddin Heydərov

Fövqəladə hallar naziri

20

Qusar

Rəfail Mirzəyev

Fövqəladə hallar nazirinin birinci müavini

20

Quba

Etibar Mirzəyev

Fövqəladə hallar nazirinin müavini

20

Xaçmaz

Mikayıl Cabbarov   

İqtisadiyyat naziri

20

Mingəçevir

Niyazi Səfərov

İqtisadiyyat nazirinin müavini

20

Yevlax

Sahib Məmmədov

İqtisadiyyat nazirinin müavini

20

Ağdaş

İnam Kərimov

Kənd təsərrüfatı naziri

20

Xaçmaz, Qusar

İlham Quliyev

Kənd təsərrüfatı nazirinin müavini

20

Quba, Şabran

Elçin Zeynalov

Kənd təsərrüfatı nazirinin müavini

20

Siyəzən, Xızı

Ramin Quluzadə

Nəqliyyat, rabitə və yüksək texnologiyalar naziri

20

Ucar, Kürdəmir

Əli Abdullayev

Nəqliyyat, rabitə və yüksək texnologiyalar nazirinin birinci müavini

20

Göyçay

Ceyhun Bayramov

Təhsil naziri

20

Sumqayıt, Xızı, Qubadlı

Rüstəm Usubov

Baş prokurorun birinci müavini

20

Hacıqabul, Şirvan

Rövşən Rzayev

Qaçqınların və Məcburi Köçkünlərin İşləri üzrə Dövlət Komitəsinin sədri

20

Abşeron

 

Fuad Hüseynov

Qaçqınların və Məcburi Köçkünlərin İşləri üzrə Dövlət Komitəsi sədrinin müavini

20

Sumqayıt

Saleh Məmmədov

Azərbaycan Avtomobil Yolları Dövlət Agentliyinin İdarə Heyətinin sədri

20

Gəncə, Göygöl, Samux

Səfər Mehdiyev

Dövlət Gömrük Komitəsinin sədri

27

Xaçmaz, Quba

İsmayıl Hüseynov

Dövlət Gömrük Komitəsi sədrinin birinci müavini

27

Qusar

Əsgər Abdullayev

Dövlət Gömrük Komitəsi sədrinin müavini

27

Şabran

 

loading...

Xəbər lenti